herecký tábor

Zimní herecká škola - ZHŠ Vítkovice 2019

Co je ZHŠ?

fotka ze ZHŠ

ZHŠ volně vychází z náplně LHŠ. Výuka je směrována na večerní projekty a jejich přípravu, zatímco přes den si mohou zájemci užívat i zimních radovánek ve skiareálu Aldrov, s luxusní sedačkovou lanovkou - skialdrov.cz. Zimní herecká škola je pro účastníky, kteří mají zájem se něco naučit a lyžování je tedy až druhořadé. Asi třetina dětí lyže vůbec nevozí. Nazkoušíme několik oblíbených zábavných a soutěžních pořadů s využitím profesionální zvukové a osvětlovací techniky a videoprojekce, pod vedením vašich oblíbených lektorů.

Termíny ZHŠ 2019

ZHŠ 1/19 bude od pátku 04.1.2019 do pátku 11.1.2019 - JE JIŽ OBSAZEN
ZHŠ 2/19 bude od pátku 11.1.2019 do pátku 18.1.2019 - JE JIŽ OBSAZEN

Místo konání

Budeme tradičně stejně jako posledních 15 let na Zbraslavské boudě - Vítkovice v Krkonoších viz www.vitkovicevkrk.cz.

Kolik stojí ZHŠ?

Cena ZHŠ je 3 550 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, program, stravování a doprava). Nevratná záloha ve výši 1.600,- Kč musí být uhrazena ihned po potvrzení o přijetí účastníka. Druhá část ve výši 1.950,- Kč by měla být uhrazena nejpozději do 15.12.2018. Platby pošlete bankovním převodem na b.ú.: 5276825399/0800 – jako variabilní symbol uveďte RČ účastníka.

fotka ze ZHŠ

Vleky jsou hrazeny zvlášť, využíváme však slevy pro školy. Ceník Skiareálu Aldrov najdete na stránkách www.skialdrov.cz.

Jak se přihlásit na ZHŠ?

Elektronická přihláška na Zimní hereckou školu bude zde od poloviny září na proklik vedle termínu ZHŠ až do jejího zaplnění. Případnou žádost o předběžnou rezervaci a dotazy posílejte na info@letnihereckaskola.cz

Co si mám vzít s sebou?

Můžete mít lyže nebo snowboard, či jen dobré oblečení pro dovádění na sněhu a zimní obuv, vlastní spacák a prostěradlo, domácí obuv a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. Dále také společenské šaty a boty. Jinak si vezměte s sebou cokoli dle vlastního uvážení. Můžete přibalit to, co se dá využít jako kostým či rekvizity pro vaše vystoupení, hudební nástroje, mobil, tablet či notebook a další. Chata má svoje připojení k internetu WIFI.

E-mail s podrobnými informacemi co si vzít sebou rozesíláme kolem 15.12.