Letní herecká škola

Letos nás čeká již 32. ročník. Na LHŠ se účastníci učí herectví, zpěv a tanec, ale také režii, produkci, scénáristiku, dramaturgii, jevištní výtvarnictví, kostýmy, masky, rekvizity, inspici, zvuk a světla. Výuku vedou profesionálové jednotlivých oborů. Děti produkují vlastní pořady a projekty, které každý večer vysíláme ONLINE.

Termíny LHŠ

• LHŠ 1: 07. 7. – 20. 7. 2024
  • LHŠ 2: 21. 7. – 03. 8. 2024
  • LHŠ 3: 04. 8. – 17. 8. 2024

Kde bude LHŠ?

LHŠ probíhá v krásném objektu na okraji města Tábor. Děti jsou ubytované ve 3-5 lůžkových pokojích se sprchou a WC. Máme divadelní sál, venkovní podium, zkušebny, nahrávací studio, kostýmérnu, maskérnu, tělocvičnu a jídelnu. V areálu jsou tři hřiště, atrium a velká zahrada. Máme také velký bazén pro osvěžení dětí.

Komu je LHŠ určena?

Letní herecká škola je určena pro děti a mladé lidi ve věku od 6 do 18 let, kteří mají opravdový zájem naučit se a vyzkoušet si v praxi spoustu zajímavého z divadelního, filmového, TV, pěveckého či tanečního prostředí. Děti jsou rozdělené do dvou věkových kategorií a tomu odpovídají večerní pořady a závěrečné projekty.

Jak se přihlásit na LHŠ

Přihlásíte se pomocí přihlášky, která je vedle každého termínu na proklik, až do jeho zaplnění. Aktualizujete či vytvoříte zároveň registraci v agentuře A-casting Praha. Údaje prosím vyplňte pečlivě a pouze v PC. Pokud do tří dnů nedostanete potvrzení s pokyny k platbě, ihned nás kontaktujte mailem.

Kolik stojí LHŠ?

Cena LHŠ je 7.990,- Kč bude splatná ve dvou částkách. Nevratná záloha ve výši 2.000,- Kč musí být uhrazena ihned po potvrzení o přijetí účastníka. Doplatek ve výši 5.990,- Kč musí být uhrazen do 15. května. Platby provedete podle pokynů v mailu. Doporučujeme si individuálně uzavřít pojištění stornopoplatků.

Začátek a konec LHŠ

Doprava a příjezd je individuální v neděli mezi 9.00 a 12.00 hod. Adresa a popis cesty ZDE. Představení závěrečných projektů jednotlivých tříd Letní herecké školy, na která jsou zváni všichni rodiče, rodinní příslušníci a další významní hosté, se bude konat poslední den pobytu, tedy v sobotu od 9.00 do 17.00 hod.

Co si mám vzít s sebou?

LHŠ má špičkově vybavenou kostymérnu a maskérnu, přesto však doporučujeme i vlastní společenské šaty a boty. Můžete si také vzít svoje kostýmy, rekvizity, nebo hudební nástroj. Využijete i mobil, tablet či notebook. Všechny pokoje mají vysokorychlostní a neomezené připojení k internetu WIFI. Hodnotné věci a peníze je možné bezpečně uložit u vedení LHŠ.
E-mail s podrobným seznamem věcí a pokyny, obdržíte koncem května.

Prostorný divadelní sál má skvělou akustiku a špičkové technické vybavení

Zdravotní dokumentace

Vyplněnou a podepsanou zdravotní kartu LHŠ, spolu s „kopiemi“ průkazu zdravotní pojišťovny a lékařského posudku (má platnost 2 roky) budete odevzdávat při příjezdu. Po celou dobu je v areálu kvalifikovaná zdravotnice. Případné změny, dotazy či připomínky posílejte na: info@letnihereckaskola.cz